Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 02 września 2018 14:57

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

9 września 2018 r.

1. W niedzielę i w ciągu tygodnia Msze św. według stałego porządku. W środę wieczorem Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w sobotę o 7.30 Godzinki do NMP, o 8.00 Msza św. i o 21.00 Apel Jasnogórski.

2. Dzisiaj zbiórka ofiar na pokrycie długu za parafialne remonty. Jesteśmy zadłużeni razem praca i materiały na około 90 tyś. W minionym tygodniu otrzymaliśmy poza tacą: 50, 100 i 200 zł. Każda ofiara złożona na ten cel jest bardzo przydatna. Wszystkim wspierającym dzieło odnowy naszego kościoła składamy szczere podziękowanie - Bóg zapłać.

3. Dzisiaj także rozpoczynamy VIII Tydzień Wychowania, który trwa od 9 - 15 września br. i przeżywamy go pod hasłem: W poszukiwaniu drogi”. Problematykę tego Tygodnia łączymy z wieczornymi Mszami i modlitwami, które prowadzą przed wieczorną Eucharystią przedstawiciele grup modlitewnych.

4. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, z tej okazji w następną niedzielę16 września br. w naszej Diecezji oddajemy publicznie cześć Krzyżowi Chrystusa. Główna uroczystość na Górze Krzyża k/Ostrzeszowa według programu: o godz. 14.00 - czuwanie modlitewne pod Krzyżem Jubileuszowym, o 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 15.10 – Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Po Mszy św. ciepły posiłek i herbata dla wszystkich pielgrzymów. Dojazd we własnym zakresie.

5. W następnym tygodniu, we wtorek - 18 września br. przypada święto św. Stanisława Kostki, Patrona Młodzieży. Z tej okazji młodzież ma swoje spotkania – Triduum dla Młodzieży: 20, 21 i 22 września br. Szczegółowy program w przyszłą niedzielę.

6. Chętnie przyjmiemy nowych kandydatów do ministrantów, do Zespołu Muzycznego a także czekamy na tych, którzy zechcieliby pełnić w naszej parafii posługę lektora. Są też mile widziani nowi chętni do Zespołu Charytatywnego, Żywego Różańca, Rady Duszpasterskiej. Parafia ciągle potrzebuje aktywnych parafian, zarówno młodych jak i starszych.

7. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z kl. VIII i III Gimnazjum razem z rodzicami przychodzą na pierwsze spotkanie w poniedziałek10 września br. po wieczornej Mszy św. Spotkanie będzie w kościele.

8. Msza św. dziękczynna za żniwa od mieszkańców Cegielni, Mogiłki i Klatki będzie w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie.

9. XI Pielgrzymka Ministrantów Diecezji Kaliskiej do Sanktuarium św. Józefa w sobotę – 15 września br. godz. 9.00. Chętni zgłaszają się u Ks. Łukasza.

10. Biuro parafialne w nowym tygodniu będzie czynne w środę, ale tylko po południu od 16.00 do 17.00.

11. Mamy do rozprowadzenia nasz dwutygodnik Opiekun, w którym znajdziemy ciekawe artykuły z życia Kościoła i Diecezji. Mamy także nasze diecezjalne kalendarze na rok 2019 w cenie 5 zł.

Poprawiony: czwartek, 13 września 2018 12:13
 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 NIEDZIELA ZWYKŁA 21 października 2018 r. 1. Niedzielą Misyjną, którą dzisiaj przeżywamy, rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Przeżywamy go pod hasłem: Pełni Ducha...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 22.10.2018 7.00...


Więcej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 NIEDZIELA ZWYKŁA DZIEŃ PAPIESKI 14 października 2018 r. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Hasłem są słowa zaczerpnięte z literackiego...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information