Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 26 stycznia 2020 08:05

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

26 stycznia 2020 r.

1. Dzisiaj Msze św. według porządku niedzielnego, w ciągu tygodnia codziennie rano o godz. 7.00 (z wyjątkiem soboty) i wieczorem o 18.00.

2. W przyszłą niedzielę - 2 lutego - przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Przynosimy do kościoła świece podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

3. W to święto obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Wspieramy modlitwą tych, tych którzy poświęcili się życiu zakonnemu a także wspieramy ofiarą Siostry Klauzurowe. Są to w naszej diecezji Siostry Kapucynki, Karmelitanki, Klaryski i Kamedułki. Pamiętajmy w modlitwach także o naszych Siostrach Elżbietankach, za ich obecność w naszej parafii, za troskę o piękno naszego kościoła i zanoszone modlitwy chciejmy okazać im naszą wdzięczność. W niedzielę, 2 lutego o godz. 7.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Sióstr Elżbietanek przebywających w naszej parafii.

4. Najbliższa sobota to I sobota miesiąca lutego i nabożeństwo pierwszych sobót: o godz. 7.30 – różaniec fatimski, o 8.00 – Msza św., na zakończenie wystawienie Najświętszego Sakramentu i medytacja fatimska.

5. Sakrament chrztu w lutym w drugą sobotę, tzn. 8 lutego br. podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.

6. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. informujemy, że poświęcenie świec i przyjęcie światła będzie w I piątek lutego, czyli 7 lutego br.

7. Biuro parafialne w nowym tygodniu będzie czynne w środę od godz. 8.30 do 10.00 i popołudniu od godz. 16.30 do 17.30. Pilne sprawy można załatwiać także w ciągu tygodnia po wieczornych Mszach św. na probostwie.

8. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich. Jest nowy Opiekun, a w nim krótka notatka o koźmińskiej wigilii dla samotnych, ciekawe artykuły o małżeństwie i inne.

9. Kierujemy słowo podziękowania dla wszystkich Parafian, którzy przyjęli do swoich domów, z wizytą duszpasterską, kapłanów pracujących w naszej parafii. Byliśmy przyjmowani życzliwie i serdecznie, wielu było zainteresowanych sprawami parafii, znalazły się też rodziny i osoby, które nie przyjęły. Jedni dlatego, że nie mogli, ale byli też tacy, którzy nie chcieli kapłana. Przy tej okazji większość osób, czy rodzin składało ofiary kolędowe, które zgodnie z Statutami Diecezji Kaliskiej, w części przeznaczone są na cele parafialne, a części dla kapłanów chodzących po kolędzie. Wszystkim, którzy nas przyjęli; za otwarte drzwi dla kapłana, życzliwość, serdeczność i okazanie troski o sprawy parafii, my kapłani składamy z głębi serca płynące podziękowanie. Bóg zapłać!

Koźmin Wlkp., dnia 25 stycznia 2020 r.

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lutego 2020 r. 1. Msze św. w niedzielę według stałego porządku, a w ciągu tygodnia...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 17.02.2020 7.00...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 10.02.2020 7.00 -...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information