Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 lutego 2020 08:01

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

9 lutego 2020 r.

1. Msze św. według stałego porządku. Dzisiaj druga niedziela miesiąca i dzień wspierania ofiarami remontów przy naszym kościele. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożone ofiary.

2. W ciągu tygodnia; rano Msze św. o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00, z wyjątkiem czwartku (Dzień Wieczystej Adoracji), w tym dniu Msze św. będą o godz. 8.00, 12.00 i 18.00. W sobotę, jak zawsze ranna Msza św. będzie o godz. 8.00, a przedtem o 7.30 – Godzinki do NMP.

3. We wtorek - 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez Ojca Świętego Jana Pawła II w 1992 r. W tym dniu starajmy się okazać naszym chorym wiele serca. Główna uroczystość w Sanktuarium św. Józefa w programie: o godz. 11.15 – konferencja, o 12.00 Eucharystia z udzieleniem Sakramentu Chorych. W naszej parafii organizujemy Dzień Chorego w oktawie Bożego Ciała, bo teraz jest zbyt zimno w naszym kościele, ale będziemy pamiętać o chorych w czasie Mszy św.

4. W najbliższą środę spotkanie wszystkich Róż Żywego Różańca o godz. 17.30 w kościele i Msza św. z nowenną.

5. W czwartek - 13 lutego, nasza parafia przeżywa Dzień Wieczystej Adoracji. Plan Adoracji jest wywieszony w gablotach i umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo serdecznie zachęcamy do adoracji, czas poświęcony Panu Bogu nie jest czasem zmarnowanym. Kierujemy naszą prośbę do rodziców, katechetów, młodzieży, dzieci i do wszystkich parafian aby ofiarowali swój czas i przyszli na Adorację w wyznaczonych godzinach, albo w dogodnej dla siebie porze.

6. Kandydaci do sakramentu bierzmowania przychodzą w czwartek na Adorację o godz. 17.00. Po adoracji mają swoje spotkanie w salce katechetycznej.

7. Ministranci mają swoją zbiórkę w sobotę o godz. 10.00, lektorzy po zbiórce ministranckiej. W czasie kolędy niektórzy chłopcy wyrażali chęć służenia przy ołtarzu, zapraszamy na spotkanie tych, którzy chcą być ministrantami lub lektorami.

8. Biuro parafialne w nowym tygodniu będzie czynne w środę od godz. 8.30 do 10.00 i po południu od 16.30 do 17.30.

9. Panom, którzy pomogli przy uporządkowaniu choinek i żłóbka, jesteśmy bardzo wdzięczni za bezinteresowną pomoc. Dziękujemy także Siostrom Elżbietankom, które także pomogły. Bóg zapłać.

10. Zachęcamy do kupna i lektury czasopism katolickich. Są nowe Opiekuny, czasopisma misyjne i inne.

Koźmin Wlkp., dnia 8 lutego 2020 r.

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29 marca 20120 r. 1. Msze św. w dzisiejszą niedzielę tylko przed południem o stałych godzinach. Ponieważ...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 30.03.2020 7.00...


Więcej

MSZE ŚW. W INTERNECIE

Niedzielne Msze święte transmitowane w Internecie 6:00 – Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/ (http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/) 10.30 – Polsat Rodzina Transmisja Mszy Świętej...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information