Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 26 września 2016 06:20

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2016 r.

1. W naszym kościele Msza św. w niedzielę i w ciągu tygodnia według stałego porządku. Dzisiaj o godz. 15.00 na probostwie spotkanie Rady Duszpasterskiej.

2. W najbliższą sobotę rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony wspólnej modlitwie różańcowej. Nabożeństwa dla dzieci będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o g. 16.30. Przygotowane są dla was ciekawe książeczki, które będą pamiątką tegorocznych nabożeństw. Dla dorosłych Różaniec będzie o godz. 17.30, czyli pół godziny przed wieczorną Mszą św. W I i II niedzielę października wspólna modlitwa dla obu parafii na Skwerze Jana Pawła II”, w III i IV modlić się będziemy przy pomniku Maryi Niepokalanej na ul. Stęszewskiego /przy Szpitalu/. W tym roku w V niedzielę Różaniec będzie o godz. 15.00 w kościółku św. Trójcy z koronką do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych.

3. W nowym tygodniu, 1 października - w sobotę, przypada 11 rocznica rozpoczęcia Misji Miłosierdzia Bożego w naszej parafii, naszą wdzięczność pragniemy wyrazić uczestnicząc w nabożeństwie różańcowym w sobotę o godz. 17.30. Przedtem o godz. 17.15 Czcicieli Miłosierdzia Bożego prosimy o odmówienie Koronki do Miłosierdzia.

4. W piątek - 30 września br. od godz. 16.00 do 17.00 w salce parafialnej, rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św. mogą zamawiać białe szaty (alby), zakupić różańce i książeczki oraz inne przedmioty.

5. W poniedziałek – 3 października o godz. 16.30 poświęcenie nowych Różańców i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Katecheza ponadgimnazjalna dla młodzieży w piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej. Kandydaci do sakramentu bierzmowania odbierają swoje książeczki w przyszłą niedzielę po Mszach św. w zakrystii. Ministranci mają swoją zbiórkę w czwartek o godz. 17.15. Zapraszamy także nowych kandydatów, dotychczas zgłosiło się tylko dwóch nowych chłopców.

7. W najbliższą sobotę - 1 października Myśliwi Koła Łowieckiego „Dzik” w Koźminie Wlkp. obchodzą swoją uroczystość 65-lecia istnienia. Z tej okazji o godz. 16.00 w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji żywych i zmarłych myśliwych, a także w intencji ich rodzin. Myśliwi zapraszają na wspólną modlitwę.

8. Biuro parafialne w środę przed południem będzie czynne od godz. 10.00 do 11.00 i po południu od godz. 16.00 do 17.00. Pilne sprawy można załatwiać w ciągu tygodnia zaraz po wieczornych Mszach św.

9. W ubiegłym tygodniu prosiliśmy pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Starego Rynku - przyszło 7 osób. Bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc, wykonaną pracę, za troskę o nasz kościół - Bóg zapłać. W nowym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Kościelnej, Farnej i Pl. NMP.

10. Już dzisiaj zapowiadamy, że w I piątek - 07 października br., nasza parafia będzie przeżywać dzień odpustu parafialnego. Według następującego planu: o godz. 11.00 Msza św. dla chorych i cierpiących z udzieleniem Sakramentu Chorych, a wieczorem o godz. 18.00 uroczysta suma odpustowa i procesja różańcowa na którą zapraszamy wszystkich parafian a także dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami.

11. Chrzty w miesiącu październiku będą w drugą sobotę, czyli 8 października podczas wieczornej Mszy św. a przygotowanie już w środę5 października po wieczornej Mszy św.

12. Polecamy czasopisma katolickie: jest nowy Opiekun, są też inne czasopisma i kalendarze diecezjalne.

13. Zmarła śp. Czesława Praczyk, zam. ul. Polna 5. Msza św. pogrzebowa w kościele św. Trójcy w poniedziałek o godz. 11.00 i odprowadzenie na miejsce spoczynku.

Koźmin Wlkp., dnia 24 września 2016 r.

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 NIEDZIELA ZWYKŁA 26 stycznia 2020 r. 1. Dzisiaj Msze św. według porządku niedzielnego, w ciągu tygodnia codziennie rano o godz. 7.00...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

    I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 27.01.2020 ...


Więcej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

2 NIEDZIELA ZWYKŁA 19 stycznia 2020 r. 1. W dzisiejszą niedzielę Msze św. według stałego porządku. W nowym tygodniu Msze św. codziennie...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information