Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 26 września 2016 06:20

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2016 r.

1. W naszym kościele Msza św. w niedzielę i w ciągu tygodnia według stałego porządku. Dzisiaj o godz. 15.00 na probostwie spotkanie Rady Duszpasterskiej.

2. W najbliższą sobotę rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony wspólnej modlitwie różańcowej. Nabożeństwa dla dzieci będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o g. 16.30. Przygotowane są dla was ciekawe książeczki, które będą pamiątką tegorocznych nabożeństw. Dla dorosłych Różaniec będzie o godz. 17.30, czyli pół godziny przed wieczorną Mszą św. W I i II niedzielę października wspólna modlitwa dla obu parafii na Skwerze Jana Pawła II”, w III i IV modlić się będziemy przy pomniku Maryi Niepokalanej na ul. Stęszewskiego /przy Szpitalu/. W tym roku w V niedzielę Różaniec będzie o godz. 15.00 w kościółku św. Trójcy z koronką do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych.

3. W nowym tygodniu, 1 października - w sobotę, przypada 11 rocznica rozpoczęcia Misji Miłosierdzia Bożego w naszej parafii, naszą wdzięczność pragniemy wyrazić uczestnicząc w nabożeństwie różańcowym w sobotę o godz. 17.30. Przedtem o godz. 17.15 Czcicieli Miłosierdzia Bożego prosimy o odmówienie Koronki do Miłosierdzia.

4. W piątek - 30 września br. od godz. 16.00 do 17.00 w salce parafialnej, rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św. mogą zamawiać białe szaty (alby), zakupić różańce i książeczki oraz inne przedmioty.

5. W poniedziałek – 3 października o godz. 16.30 poświęcenie nowych Różańców i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Katecheza ponadgimnazjalna dla młodzieży w piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej. Kandydaci do sakramentu bierzmowania odbierają swoje książeczki w przyszłą niedzielę po Mszach św. w zakrystii. Ministranci mają swoją zbiórkę w czwartek o godz. 17.15. Zapraszamy także nowych kandydatów, dotychczas zgłosiło się tylko dwóch nowych chłopców.

7. W najbliższą sobotę - 1 października Myśliwi Koła Łowieckiego „Dzik” w Koźminie Wlkp. obchodzą swoją uroczystość 65-lecia istnienia. Z tej okazji o godz. 16.00 w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji żywych i zmarłych myśliwych, a także w intencji ich rodzin. Myśliwi zapraszają na wspólną modlitwę.

8. Biuro parafialne w środę przed południem będzie czynne od godz. 10.00 do 11.00 i po południu od godz. 16.00 do 17.00. Pilne sprawy można załatwiać w ciągu tygodnia zaraz po wieczornych Mszach św.

9. W ubiegłym tygodniu prosiliśmy pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Starego Rynku - przyszło 7 osób. Bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc, wykonaną pracę, za troskę o nasz kościół - Bóg zapłać. W nowym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Kościelnej, Farnej i Pl. NMP.

10. Już dzisiaj zapowiadamy, że w I piątek - 07 października br., nasza parafia będzie przeżywać dzień odpustu parafialnego. Według następującego planu: o godz. 11.00 Msza św. dla chorych i cierpiących z udzieleniem Sakramentu Chorych, a wieczorem o godz. 18.00 uroczysta suma odpustowa i procesja różańcowa na którą zapraszamy wszystkich parafian a także dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami.

11. Chrzty w miesiącu październiku będą w drugą sobotę, czyli 8 października podczas wieczornej Mszy św. a przygotowanie już w środę5 października po wieczornej Mszy św.

12. Polecamy czasopisma katolickie: jest nowy Opiekun, są też inne czasopisma i kalendarze diecezjalne.

13. Zmarła śp. Czesława Praczyk, zam. ul. Polna 5. Msza św. pogrzebowa w kościele św. Trójcy w poniedziałek o godz. 11.00 i odprowadzenie na miejsce spoczynku.

Koźmin Wlkp., dnia 24 września 2016 r.

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 NIEDZIELA ZWYKŁA 21 października 2018 r. 1. Niedzielą Misyjną, którą dzisiaj przeżywamy, rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Przeżywamy go pod hasłem: Pełni Ducha...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 22.10.2018 7.00...


Więcej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 NIEDZIELA ZWYKŁA DZIEŃ PAPIESKI 14 października 2018 r. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Hasłem są słowa zaczerpnięte z literackiego...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information